Kody na timika |
| Medytator | 19.01.2012 17:31:00 |
Grupa: Administrator Lokalizacja: Timik.pl Posty: 78 #844840 Od: 2012-1-19 Ilość edycji wpisu: 3 | /me+czynność -pisanie na niebiesko /kiwi -kiwi /twój nick - szejk /tree -drzewo /c1 + tekst (komenda dla BP, czerwony tekst). /c2 + tekst (komenda dla BP, tekst w kolorze indygo). /c3 + tekst(komenda dla BP, ciemno-zielony tekst). /c4 + tekst (komenda dla BP, tekst w kolorze pomarańczowym). /c5 + tekst (komenda dla BP, fioletowy tekst). /c6 + tekst (komenda dla BP, niebieski tekst). To narazie tyle kodów Oto obrazek z timik.manifo.pl (mam nadzieję, że mogę go użyć? ) z kodami na tima: ![]() _________________ Ja to ty ,ty to ja, kto jest głupi? ONO! |
| Aby pisac na forum musisz sie zalogować !!! |