Kody na timika
/me+czynność -pisanie na niebiesko
/kiwi -kiwi
/twój nick - szejk
/tree -drzewo
/c1 + tekst (komenda dla BP, czerwony tekst).
/c2 + tekst (komenda dla BP, tekst w kolorze indygo).
/c3 + tekst(komenda dla BP, ciemno-zielony tekst).
/c4 + tekst (komenda dla BP, tekst w kolorze pomarańczowym).
/c5 + tekst (komenda dla BP, fioletowy tekst).
/c6 + tekst (komenda dla BP, niebieski tekst).

To narazie tyle kodów wesoły

Oto obrazek z timik.manifo.pl (mam nadzieję, że mogę go użyć? ) z kodami na tima:

taki dziwny


  PRZEJDŹ NA FORUM