Główny regulamin |
| Medytator | 19.01.2012 17:50:12 |
Grupa: Administrator Lokalizacja: Timik.pl Posty: 78 #844864 Od: 2012-1-19 | &1 Zasady ogólne: 1. Na forum każdy użytkownik jest zobowiązany do przestrzegania regulaminu 2.Użytkownik nie ma prawa pisania prywatnych informacji chyba,że za zgodą admina lub rodziców. 3.Starać się pisać o danym temacie w danym wątku. 4.Zachowania wulgarne, rasistowskie oraz przekleństwa będą brane pod szczególną uwagę. 5.Prywatne historie muszą być oznaczone literą H np.: Historia(H) 6.Nie obrażać innych. 7.Zakaz wszelkich namawiań i przekupstw. 8.Nie przestrzeganie regulaminu będzie karalne 9.Tematy niewłaściwe będą usuwane. &2 Statusy: 1.Moderatorzy są wybierani przez administratora, oraz moderatorów którzy już nimi są. 2.Status moderator jest tylko dla lojalnych użytkowników, którzy byli tylko (max.) 3 razy na tzw.: ,,Czarnej Liście''. 3.Każdy uzytkownik jest ambasadorem forum, wszelki rozpowszechnianie forum w dobry sposób nie karalne. &3 Kary 1.Kary są następujące: -Bany -Blokady -Ostrzeżenia -Usunięcia aktualnego statusu (chyba, że użytkownik) -Usunięcia Konta _________________ Ja to ty ,ty to ja, kto jest głupi? ONO! |
| Aby pisac na forum musisz sie zalogować !!! |