O Timk.pl |
| Medytator | 19.01.2012 17:48:08 |
Grupa: Administrator Lokalizacja: Timik.pl Posty: 78 #844859 Od: 2012-1-19 | Serwis rozrywkowy dla młodzieży od 9-99 lat. Timik jest to gra multiplayer, w którą można grać z przyjaciółmi, albo bez. Można tu spotkać wielu znajomych. Serwis Timik.pl jest darmowy koszty, pobiera jedynie za dodatki np.: konta VIP, BP(BonusPack), czy pokoje prywatne.Walutą powyższej strony są tak zwane Timiki, które również można dostać za SMS. Każdy użytkownik na początku ma 50 timików i status Timik.Status tak jak Timiki można dostać wraz z pakietami dodatkowymi BP I VIP, oraz Pokoje Prywatne zwane De Lux. Statusy można, również dostać za aktywność na serwisie i zdobywanie punktów tak zwanych T-Power. T-Power są dodawane rzekomo co tydzień za aktywność. Pozdrawiam cieplutko, medytator Tekst napisany cały przeze mnie! _________________ Ja to ty ,ty to ja, kto jest głupi? ONO! |
| Aby pisac na forum musisz sie zalogować !!! |