Timhelp zamknięty?
Otóż tak dziś chciałam przeczytać co nowego piszą i, nagle pojawia się to:

"Od 8 września, a więc od rozpoczęcia redagowania strony - mija już trochę czasu. Niestety, przykro nam jest to ogłaszać,
ale nasz czas już się dla nas skończył. Można więc otwarcie powiedzieć, że dnia 4 lutego 2012 roku,
serwis TimHelp kończy swą działalność.

Powodów jest wiele, ale nie skupiajmy się nia nich. Wkrótce jednak powstanie coś nowego,
co być może również uzyska taką samą popularność, co serwis TimHelp.pl.
Miejmy tylko taką nadzieję wesoły

Chcielibyśmy jednak na sam koniec podziękować wszystkim tym osobom, które odwiedzały nas codziennie, lub wtedy - kiedy
miały czas. Dziękujemy także osobom, które starały się czasami dołożyć coś do tego, by strona funkcjonowała jak najlepiej.
DZIĘKUJEMY!"


  PRZEJDŹ NA FORUM